25 lutego 2006

Młodzi mężczyźni

Młodzi mężczyźni to jakiś osobny gatunek, uganiający się za urokami życie i żyjący chwilą. To nie Dojrzali Mężczyźni, z którymi można wdać się w wyrafinowany flirt, ale młode byczki z wysokim poziomem testosteronu. Nie mówię, że to źle, ale ich działania są czasami takie śmieszne. Prowadzę obserwację nad dwoma takimi i muszę przyznać, że jako przedmiot badań są uroczy. A jako młode samce? No cóż, może kiedyś, jak mnie dopadnie kryzys wieku średniego w sposób, z którym nie będę w stanie sobie poradzić to pozastanawiam się nad nimi i ich wykorzystaniem. W sumie jako dopełnienie fizyczności mogą się zupełnie dobrze sprawdzać. Oczywiście pod warunkiem, że ochotą i jurnością są w stanie zrekompensować brak doświadczenia i wyrafinowania w działaniu. W sumie to może być dobre rozwiązanie na sex bez zobowiązań i nakładów emocjonalnych. Trochę to inna sytuacja niż akceptowalna w naszym społeczeństwie młoda siksa i starszy pan. Ale niech się tym martwią wyznawcy moheru, jak dla mnie to całkiem spora nisza. No bo przecież wystarczy zaparkować auto na kwadrans w centrum miasta, żeby po powrocie mieć za wycieraczką zachęcająco-zniechęcający uśmiech blondynki czy brunetki. A co z płcią męską do towarzystwa i łóżka? Są aspekty kontaktów damsko-męskich, w których nie dopuszczam do gry młodych mężczyzn (nawet teoretycznie). Nie wyobrażam sobie, żeby ulec młodzieńcowi. No nijak nie dopuszczam takiej ewentualności.

===============

b 2006-03-04 00:13:43 83.31.247.103
a ja znam dojrzalych męzczyzn, którzy dojrzalymi nie są i, mlodzieńców (" " ), ktorzy takimi są. Chyba, ze, sex jest tu dominującą racją.

Sabina
2006-03-02 10:48:34 83.8.215.129
Wolę dojrzałych panów. Zbyt młodych za bardzo trzeba prowadzić za ręke, niezgrabność, zniecierpliwienie, trzęsące się dłonie, zbyt szybko. Można być jurnym ale trzeba jeszcze wiedzieć co i jak, sama jurność nie wystarcza. Chociaż są moze kobiety które lubią uświadamiać ...Pozdrawiam:)m

Brak komentarzy: